Terminarz w sezonie 2021/2022

Data Godzina 1 zespół 2 zespół Miejsce Wynik
3 października 2021 (niedziela) 12:30 Enter DeLaHair Instal-Mag Omerta-Northern Arena Rafako 3:0
3 października 2021 (niedziela) 12:30 ZOO-MAR Lunatycy Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 3:2
3 października 2021 (niedziela) 14:00 Złotnik Progress Szkoła Językowa Arena Rafako 0:3
17 października 2021 (niedziela) 9:30 Enter DeLaHair Instal-Mag Progress Szkoła Językowa Arena Rafako 3:0
17 października 2021 (niedziela) 9:30 ZOO-MAR Lunatycy Agrotim-Na Fali Arena Rafako 3:1
17 października 2021 (niedziela) 11:00 Omerta-Northern Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 1:3
17 października 2021 (niedziela) 11:00 Inbras Lejdis KRS TKKF Jastrząb Arena Rafako 3:0
24 października 2021 (niedziela) 9:30 Enter DeLaHair Instal-Mag Złotnik Arena Rafako 3:0
24 października 2021 (niedziela) 9:30 Omerta-Northern Agrotim-Na Fali Arena Rafako 1:3
24 października 2021 (niedziela) 11:00 Nowiny.pl Katolik Group Progress Szkoła Językowa Arena Rafako 3:0
24 października 2021 (niedziela) 11:00 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki KRS TKKF Jastrząb Arena Rafako 3:2
24 października 2021 (niedziela) 12:30 Inbras Lejdis PCS Racibórz Arena Rafako 3:0
7 listopada 2021 (niedziela) 9:00 Omerta-Northern ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 0:3
7 listopada 2021 (niedziela) 9:00 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki PCS Racibórz Arena Rafako 3:0
7 listopada 2021 (niedziela) 10:30 Progress Szkoła Językowa Agrotim-Na Fali Arena Rafako 3:1
7 listopada 2021 (niedziela) 10:30 Nowiny.pl Katolik Group Złotnik Arena Rafako 3:1
21 listopada 2021 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 2:3
21 listopada 2021 (niedziela) 9:00 Agrotim-Na Fali Złotnik Arena Rafako 3:1
21 listopada 2021 (niedziela) 10:30 Progress Szkoła Językowa ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 2:3
21 listopada 2021 (niedziela) 10:30 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki Inbras Lejdis Arena Rafako 3:1
12 grudnia 2021 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag Agrotim-Na Fali Arena Rafako 3:0
12 grudnia 2021 (niedziela) 9:00 KRS TKKF Jastrząb PCS Racibórz Arena Rafako 3:0
12 grudnia 2021 (niedziela) 10:30 Progress Szkoła Językowa Omerta-Northern Arena Rafako 2:3
12 grudnia 2021 (niedziela) 10:30 Złotnik ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 1:3
19 grudnia 2021 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 3:2
19 grudnia 2021 (niedziela) 9:00 Inbras Lejdis PCS Racibórz Arena Rafako 3:0
19 grudnia 2021 (niedziela) 10:30 Złotnik Omerta-Northern Arena Rafako 1:3
19 grudnia 2021 (niedziela) 10:30 Agrotim-Na Fali Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 0:3
9 stycznia 2022 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag Omerta-Northern Arena Rafako 3:1
9 stycznia 2022 (niedziela) 9:00 PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki KRS TKKF Jastrząb Arena Rafako 3:2
9 stycznia 2022 (niedziela) 10:30 ZOO-MAR Lunatycy Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 3:1
9 stycznia 2022 (niedziela) 10:30 Złotnik Progress Szkoła Językowa Arena Rafako 0:3
10 stycznia 2022 (poniedziałek) 19:00 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki Arena Rafako 3:2
23 stycznia 2022 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag Progress Szkoła Językowa Arena Rafako 3:1
23 stycznia 2022 (niedziela) 10:30 ZOO-MAR Lunatycy Agrotim-Na Fali Arena Rafako 3:0
23 stycznia 2022 (niedziela) 10:30 Omerta-Northern Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 0:3
24 stycznia 2022 (poniedziałek) 19:00 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki Arena Rafako 3:0
30 stycznia 2022 (niedziela) 9:00 Inbras Lejdis KRS TKKF Jastrząb Arena Rafako 1:3
30 stycznia 2022 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag Złotnik Arena Rafako 3:0
30 stycznia 2022 (niedziela) 10:30 PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki PCS Racibórz Arena Rafako 0:3
30 stycznia 2022 (niedziela) 10:30 Omerta-Northern Agrotim-Na Fali Arena Rafako 2:3
30 stycznia 2022 (niedziela) 12:00 Nowiny.pl Katolik Group Progress Szkoła Językowa Arena Rafako 3:0
27 lutego 2022 (niedziela) 9:00 PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki KRS TKKF Jastrząb Arena Rafako 3:2
27 lutego 2022 (niedziela) 9:00 Omerta-Northern ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 0:3
27 lutego 2022 (niedziela) 10:30 Progress Szkoła Językowa Agrotim-Na Fali Arena Rafako 3:1
27 lutego 2022 (niedziela) 10:30 Nowiny.pl Katolik Group Złotnik Arena Rafako 3:0
27 lutego 2022 (niedziela) 12:00 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki PCS Racibórz Arena Rafako 3:0
6 marca 2022 (niedziela) 9:00 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki KRS TKKF Jastrząb Arena Rafako 3:1
6 marca 2022 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 3:2
6 marca 2022 (niedziela) 10:30 PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki Inbras Lejdis Arena Rafako 3:2
6 marca 2022 (niedziela) 10:30 Agrotim-Na Fali Złotnik Arena Rafako 3:0
6 marca 2022 (niedziela) 12:00 Progress Szkoła Językowa ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 0:3
20 marca 2022 (niedziela) 9:00 PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki PCS Racibórz Arena Rafako 3:0
20 marca 2022 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag Agrotim-Na Fali Arena Rafako 3:1
20 marca 2022 (niedziela) 10:30 PV Volley Gero-Technik Krapkowice Seniorki Inbras Lejdis Arena Rafako 0:3
20 marca 2022 (niedziela) 10:30 Progress Szkoła Językowa Omerta-Northern Arena Rafako 3:0
20 marca 2022 (niedziela) 12:00 Złotnik ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 1:3
3 kwietnia 2022 (niedziela) 9:00 KRS TKKF Jastrząb PCS Racibórz Arena Rafako 3:0
3 kwietnia 2022 (niedziela) 9:00 Enter DeLaHair Instal-Mag ZOO-MAR Lunatycy Arena Rafako 3:1
3 kwietnia 2022 (niedziela) 10:30 PV Volley PEBIT Krapkowice Kadetki/Juniorki Inbras Lejdis Arena Rafako 0:3
3 kwietnia 2022 (niedziela) 10:30 Złotnik Omerta-Northern Arena Rafako 3:2
3 kwietnia 2022 (niedziela) 12:00 Agrotim-Na Fali Nowiny.pl Katolik Group Arena Rafako 3:2